Neem contact met ons op

Heeft u vragen, schroom niet te bellen!

Kantoorlocatie:

Werklust Holland B.V.
Europaweg 187/ 183
7336 AL Apeldoorn

Werkplaats, aflever/ afhaal locatie:

Werklust Apeldoorn B.V.
Europaweg 183
7336 AL Apeldoorn

Postadres:

Werklust Holland B.V.
Postbus 159
7300 AD Apeldoorn

Telefoon/E-mail

Tel: +31 (0) 55 533 43 63
Fax: +31 (0) 55 542 83 31
E-mail: info@werklust.nl
Website: www.werklust.nl

Onderdelen

Heeft u vragen of wilt u graag meer informatie over:

  • onderdelen voor machines
  • bestellingen
  • prijzen

Dan kunt u contact opnemen met de afdeling Onderdelen (of Service) via:

Tel: +31 (0) 55 533 43 63
Fax: +31 (0) 55 542 83 31
E-mail: onderdelen@werklust.nl

Afdelingsleider:
Shurmen
+31(0)6 502 06 310
E-mail: shurmen@werklust.nl

 

Service

Voor technische informatie en ondersteuning kunt u contact opnemen met de afdeling Service van Werklust Holland B.V. via:

Tel: +31 (0) 55 533 43 63  (wordt buiten openingstijden doorgeschakeld)
E-mail: info@werklust.nl

Afdelingsleider:
Gerrit Brandenbarg
E-mail: gerritb@werklust.nl

 

Verkoop

Voor meer informatie over verkoop wielladers, modificaties en uitrustingsstukken kunt u contact opnemen met de afdeling Verkoop van Werklust via:

Tel: +31 (0) 55 533 43 63
Fax: +31 (0) 55 542 83 31
E-mail: verkoop@werklust.nl

Helmich
06 50 206 336
E-mail: helmich@werklust.nl

Benno
06 254 777 98
E-mail: benno@werklust.nl

Boekhouding

Voor informatie en vragen over facturen, betalingen, debiteuren,
crediteuren, financiering en verzekeringen kunt u contact
opnemen met de afdeling Boekhouding van Werklust Holland via:

Saskia

Tel: +31 (0) 55 533 43 63
E-mail: saskia@werklust.nl

 

Stuur ons een bericht

8 + 8 =