Werkplaats

Werklust Apeldoorn B.V.
Europaweg 183
7336 AL Apeldoorn

Postadres

Werklust Holland B.V.
Postbus 159
7300 AD Apeldoorn

Telefoon/ E-mail

Tel: +31 (0) 55 533 43 63
Fax: +31 (0) 55 542 83 31
E-mail: info@werklust.nl
Website: www.werklust.nl

Service

Voor technische vragen, problemen, en ondersteuning, reparaties en onderhoud.

Dan kunt u contact opnemen met onze afdeling:

  Service

+31 (0) 55 533 43 63 Keuzemenu nr.1                     (Wordt buiten openingstijden       doorgeschakeld)

Hoofd Service:
Helmich Waaijenberg
+31(0)6 50 20 63 36
helmich@werklust.nl

 

Verkoop

Voor meer informatie over verkoop wielladers, modificaties, aanbouwdelen, uitrustingsstukken etc.      

Dan  kunt u contact opnemen met onze afdeling: 

  Verkoop

T +31 (0) 55 533 43 63
F +31 (0) 55 542 83 31
verkoop@werklust.nl

Raymond Leerkes
06 8294 3950
raymond@werklust.nl

Benno Vredegoor    (Onderdelen/ Inkoop)
06 254 777 98
benno@werklust.nl

 

administratie

Voor informatie en vragen over facturen, betalingen, debiteuren, crediteuren, financiering en verzekeringen.

Dan kunt u contact opnemen met onze afdeling:

  Administratie

+31 (0) 55 533 43 63 Keuzemenu nr.3
saskia@werklust.nl

 

Onderdelen

Heeft u vragen of wilt u graag meer informatie over:

  • Onderdelen voor machines
  • Prijzen
  • Voorraad
  • Bestellingen
  • Leveringsvoorwaarden

Dan kunt u contact opnemen met onze afdeling:

  Onderdelen  

+31 (0) 55 533 43 63 Keuzemenu nr.2
onderdelen@werklust.nl

Bedrijfsleider:
Shurmen Martis
+31(0)6 50 20 63 10
shurmen@werklust.nl

 

Werklust B.V.